nofoa faataavalevale mama ma le uili i tua e 12 inisi#JL8630LAJ-12
Fa'amatalaga
» O se nofoa faataavalevale mama e i lalo ifo o le 30 pauna le mamafa.
» Fa'avaa alumini malosi ma le fa'auma anodized
» 6” uili malolosi
» 12" UILI I TUA E FA'A'ELE'ELEINA
» Oomi e loka ai piliki o uili
» 'Au e fa'apa'u i tua
» nofoa lima e mafai ona aveese
» laupapa vae gaugau
Auaunaga
Talaaga o le Kamupani
Oloa lelei
FA'AVAEINA I LE 1993. 1500 MITA FA'ATAFA O LE ERIA
FA'AULUFALE ATU I ATUNUU E SILIA MA LE 100 3 MAFAGA FA'ALEAOAO
E silia ma le 200 tagata faigaluega, e aofia ai le 20 pule ma le 30 tagata tomai faapitoa
'Au
E sili atu i le 98% le fua faatatau o le faamalieina o tagata faatau
Fa'afouga ma fa'aleleia faifai pea
Sailiga i le tulaga silisili Fausiaina o le taua mo tagata faʻatau
Fausia ni oloa taua mo tagata faʻatau uma
Tagata poto masani
E silia ma le sefulu tausaga o le poto masani i le alamanuia alumini
Auauna atu i pisinisi e silia ma le 200D
Fa'amatalaga auiliili
Aitema Nu. #JL8630LAJ-12
Lautele ua Tatala 61cm
Lapopo'a gaugau 28cm
Lautele o le nofoa 46cm
Loloto o le nofoa 36cm
Maualuga o le nofoa 45.5cm
Maualuga o le Tua o le Mea e Fa'alagolago i Ai 46cm
Maualuga Aotelega 91cm
Lapoa o le uili i tua 12"
Lapoa o le Castor i luma 6"